, ,

Užijte si Velikonoce!

Přejeme Vám krásné Velikonoce! Aby byly co nejvíce pohodové, přikádáme Vám seznam, jak mají naše prodejny otevřeno.

, , , ,

Znáte naše Hřebeny?

Makový, ořechový nebo s krémem? Ideální čas je ochutnat! Ke kávě Lavazza nyní za pouhých 5 Kč! Ta se stavte!

,

Relay miluje

Valentýýýýýýýýýn! Cestujete za svou láskou, nebo někým, na kom Vám záleží a nemáte dárek? Na vybraných prodejnách Relay na Hlavním nádraží v Praze pro Vás máme speciální nabídku! Když si koupíte libovolného plyšového medvěda, obdržíte valentýnskou dárkovou tašku ZDARMA! Tak se stavte a potěšte své blízké, nebo sami sebe jen tak 😉

, , , ,

Milujeme dobré skutky

I letos můžete ve vybraných prodejnách Relay pomáhat a podpořit dobrou věc – tentokrát koupí kalendáře SOS vesniček a podpořit tak organizaci, která již půl století pomáhá ohroženým dětem ke šťastnému dětství.

, , , ,

milujeme koblihy

Co nám vždy zvedne náladu a v takovém pošmourném zimním dni především? Kobliha s marmeládovou naplní! A navíc ji máme na vybraných prodejnách ke kávě Lavazza za 1 Kč! Tak se stavte!

, , , , ,

Krásné Vánoce!

Přejeme Vám krásné Vánoční svátky! Aby byly co nejvíce pohodové, přikádáme Vám seznam, jak mají naše prodejny otevřeno.

, , , ,

Novinka AdeZ

Na vybraných prodejnách můžete od 1.12.2018 koupit nejnovější přírůstek do portfolia The Coca-Cola Company – značku rostlinných nápojů AdeZ. 

, , , ,

Den Válečných veteránů 11.11.2018

I letos podporujeme veterány! A Vy můžete také a to koupí květu vlčího máku od 1.11.2018 do 11.11.2018 v rámci akce Den válečných veteránů.

, , ,

Milujeme muffiny!

Ideální kombinace k podzimnímu dni? Za nás jednoznačně káva a muffin! Nyní navíc ve speciálním menu s kávou za 39 Kč – tak se stavte!

, , , , ,

28.9.2018 otevřeno x zavřeno

Vše nejlepší všem Václavům a krásný Den české státnosti! Níže Vám přikádáme seznam, jak mají naše prodejny otevřeno, kdybyste v tento sváteční den něco potřebovali. Tak si jej užijte!

,

Milujeme koláče! Libeřské koláče!

Už oste ho ochutnali? Jak se rozplývá na jazyku a je plný náplně, ač na to nevypadá? Navíc ho na prodejně Inmedio Thámova můžete mít ve výhodném menu! A pozor na  Relay 31012 Zlatý Anděl sice nedostanete Libeřský koláč s kávou, ale můžete si koupit 3 Libeřské koláče a zaplatit POUZE DVA aneb 2 + […]

, , ,

Už jste měli náš hřeben?

Máte chuť na něco sladkého? A co takový hřeben? Makový, ořechový nebo s krémem? Navíc ke kávě Lavazza úplně zdarma! Tak se stavte!

, , ,

Máte vsazeno?

Od září pro Vás máme příjemnou novinku – služby Sazky je nyní možné platit platební kartou na všech našich prodejnách (na kterých přijímáme platební karty 🙂 ). Tak se stavte a  třeba si i vsaďte!

, , , ,

Krásné červencové svátky!

Přejeme Vám krásné červencové svátky! Ať už si připomínáte Cyrila a Metoděje nebo upálení Jana Husa, nebo si prostě jen užíváte volných letních dnů, přikádáme Vám seznam se sváteční otevírací dobou našich prodejen, kdybyste něco potřebovali 🙂

, , ,

Milujeme koblihy!

Naše nejoblíbenější „pečivová klasika“? Kobliha!! A nyní navíc ke kávě Lavazza ZDARMA! Tak se stavte!

, , , ,

Krásný Den vítězství!

Přejeme Vám krásné výročí konce války! Níže najdete seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno. Tak se stavte a ten dnešní den si moc užijte!

, , , ,

Krásný první Máj!

Milujeme první Máj! A Vy? Abyste si jej co nejvíce užili, přikládáme Vám níže seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno.

, , , ,

Užijte si Velikonoce!

Přejeme Vám krásné Velikonoce! Aby byly co nejvíce pohodové, přikádáme Vám seznam, jak mají naše prodejny otevřeno.

Milujeme cestování!

Abychom Vám ušetřili každou chvíli, můžete od 1.2.2018 nově koupit jízdenky na vlaky LEO Express rovnou u nás! Třeba spolu s novinami a svačinou na cesty. Tak šťastnou cestu a užijte si cestování!

, , , ,

Krásné Vánoce!

Přejeme Vám krásné Vánoční svátky! Aby byly co nejvíce pohodové, přikádáme Vám seznam, jak mají naše prodejny otevřeno.  

, , ,

Kalendář Klokánek Hostivice 2018

Děláte rádi dobré skutky? My taky!! A proto již tradičně prodáváme na vybraných prodejnách chartitativní kalendář „Klokánek“ jehož výtěžek půjde na Klokánek Hostivice. Jdete do toho s námi? Děkujeme! Kalendář můžete koupit na následujících prodejnách za 299 Kč a podpoříte tím dobrou věc!

, , , ,

Den boje za svobodu a demokracii

Přejeme krásný den nejen všem studentům! Níže naleznete seznam, jak mají naše prodejny v tento den otevřeno.

, , ,

Relay má Lavazzu!

Relay jde s dobou a té velí káva! Proto si nyní můžete na vybraných prodejnách pochutnat na kávě Lavazza! Tak přijďte!

, , ,

Ke kávě croissant za 1 Kč!

Ať už jste se nechali strhnout vánočním shonem, nebo jen užíváte předvánoční atmosféru, můžete u nás využít skvělé nabídky – ke kávě dostanete croissant za pouhou 1 Kč! Tak si nechte chutnat! 🙂

, , ,

Každá 10 COSTA EXPRESS ZDARMA!

Sbíráš, sbírám, sbíráme! Sbírejte razítka i Vy a vychutnejte si svou 10. kávu Costa Express ZDARMA! Platí pro prodejny: Inmedio 51006 Thámova Karlín Praha 8 Inmedio 51010 Park Chodov Praha 4 Inmedio 51026 Kavčí Hory Praha 4 Inmedio 51034  Classic 7 Jankovcova Praha 7 1 minute 51025 NILE HOUSE Praha 8 1 minute 51036 Lighthouse, Jankovcova 1569/2c Praha 7 Kartičku pro razítka si vyžádejte u obsluhy.  

, , ,

Platba kartou

Platba kartou všude a za cokoliv? Sen? Ne! Novinka v Relay! Výjimku potvrzující pravidlo tvoří prodejny :