, , , ,

Mimořádná otevírací doba

Vážení zákazníci, níže naleznete přehled otevírací doby platící od 12.4.2021 do odvolání. Budeme se těšit na Vaši návštěvu, Tým Relay

, , , , ,

Vánoční otevírací doba

Všichni z Relay Vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Níže naleznete přehled otevírací doby našich provozoven. Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem, Tým Relay

, , , ,

Výjimky otevírací doby

S radostí oznamujeme, že se vracíme k naší standardní otevírací době na většině našich provozoven – Relay, Inmedio, Hubiz, 1munite a PaperDot. Zde naleznete výjimky prodejen, které se ještě ke své standardní době nevrací.

, , ,

DÁRKOVÉ KARTY

Obchody jsou zavřené a vy si nevíte rady s dárky pro své blízké? Neztrácejte hlavu, my v Relay jsme pro Vás připravili unikátní výběr dárkových karet, se kterými zabodujete nejen na narozeniny..

, , ,

NEDĚLE – otevřeno!

Když mají ostatní zavřeno, my MÁME OTEVŘENO! Dostali jste chuť na chipsy nebo sladký nápoj? Žádný strach, u nás v Relay/Inmedio/Hubiz seženete vždy něco dobrého na zub. Níže naleznete přehled provozoven, které jsou v neděli otevřené.

, , , , ,

MIMOŘÁDNÁ OTEVÍRACÍ DOBA

Vážení zákazníci, vzhledem k novým vládním nařízením upravujeme dočasně otevírací dobu našich provozoven. Veškeré podrobnosti naleznete níže v tabulce. Změny jsou platné od 23.10.2020 – 20.11.2020. Děkujeme za pochopení.

,

Nová prodejna na Letišti Václava Havla!

Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu na Letišti Václava Havla!

,

Den matek se blíží!

Už máte dárek pro maminku? A pro babičku nebo i pro tchýni? Na prodejně RELAY Zlatý Anděl pro Vás máme super nabídku 1+1 ZDARMA na luxusní čokolády LINDT! Mezi námi – ve finále si tu druhou můžete vždycky nechat pro sebe!!! 🙂 Tak se stavte!

, , , ,

Nové SUPER nabídky!

Ve vzduchu je krom kvetoucího jara cítíti i blížící se pomalý návrat do normálu a my jsme si pro Vás připravili nové SUPER nabídky!

, , ,

Každá 6. káva s sebou ZDARMA!

Od pondělí 27.4.2020 si u nás můžete opět zakoupit kávu s sebou a nejen to, každou 6. nyní máte ZDARMA!

,

POZOR – mimořádná otevírací doba

Vážení zákazníci, v tabulce níže naleznete aktuální mimořádnou otevírací dobu našich prodejen. Údaje pravidelně aktualizujeme a platí do dovolání.

, , , ,

Menu, která si zamilujete 🙂

Na únor jsme si pro Vás připravili speciální novinku z francouzské Bretaně! Na našich prodejnách 1 minute ochutnejte máslový „dortík“ Kouign Amann [kwiɲɑ̃ˈmɑ̃n], křupavý na povrchu a měkký a sladký uvnitř – navíc v menu ke kávě za 7 Kč!!

, , ,

„Dobrá taška“

Máme pro Vás „papírovou novinku“! Nyní u nás můžete dělat dobré skutky už jen tím, že u nás nakoupíte a ke svému nákupu přidáte papírovou tašku za 9,90 Kč. Z každé prodané tašky dáme 1 kč na splnění dětských snů dětem z dětských domovů. Akce probíhá ve spolupráci s Hvězdy dětem, z.s. a to na […]

, , , ,

Nové lednové menu!

Přejeme Vám jen to nejlepší do nového roku! I v lednu myslíme na to, jak Vám zpříjemnit Vaše „kávové chvilky“ a připravili jsme pro Vás výhodné menu : „Ke kávě Lavazza plundrový čtverec hruškový nebo povidlový za 7 Kč“ Inmedio 51026 Kavčí Hory Praha 4 hubiz 43002 Flora (vestibul metra) hubiz 42004 Náměstí Míru II (vestibul […]

, , , ,

Nové prosincové menu!

Nenechte se strhnout předvánočním shonem a užijte si „svojí kávovou chvilku“. Rádi si dáte ke kávě něco sladkého? Od 3.12. ke kávě Lavazza můžete mít na prodejnách níže symbolickou Barborku za 7 Kč! Inmedio 51026 Kavčí Hory Praha 4 hubiz 43002 Flora (vestibul metra) hubiz 42004 Náměstí Míru II (vestibul metra) hubiz 40002 Skalka (u autobusového […]

, , ,

RELAY DĚTEM!

I letos se snažíme dělat dobré skutky a plnit dětské sny!

,

RELAY pro přírodu!

Končíme s plastovými taškami!

, , , ,

Relay Veteránům 2019

Ani letos jsme na veterány nezapomněli! Nezapomínejte ani Vy a kupte si svůj květ vlčího máku na prodejnách níže a to od 1.11.2019 do 14.11.2019 v rámci akce Den válečných veteránů.

, , , ,

Nove podzimní menu!

Zima už se blíží, ale nám to nevadí! Zachumlejte se do šály a vychutnejte si naše nové podzimní menu s kávou Lavazzou!

, , , , ,

KRÁSNÉ VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA

Ať už se chystáte slavit, nebo jen využít volného podzimního dne, níže naleznete seznam, jak mají naše prodejny otevřeno, kdybyste v tento slavnostní den něco potřebovali 🙂

,

Nová prodejna RELAY!

V neděli 20.10.2019 jsme otevřeli naši největší RELAY prodejnu v České republice!

,

RELAY obhajuje na Letišti Václava Havla!

S radostí Vám oznamujeme, že jsme vyhráli výběrové řízení na provozovatele obchodů v oblasti tzv. travel essentials! Od ledna 2020 tak budeme provozovat sedm obchodních jednotek o rozloze 552 metrů čtverečních!!

, , , ,

Výhodná letní menu!

I během léta jsme pro Vás připravili zajímavá menu! Stavte se na některé z našich prodejen a vyberte si třeba:

, , , ,

Lavazza ve výhodném menu!

Máte rádi naši kávu? Během června si ji můžete dát ve výhodném menu a to v několika variantách!

, , , , ,

Den Vítězství!

Přejeme Vám krásný Den vítězství a konce druhé světové války! Níže najdete seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno.

, , , ,

První Máj je lásky čas..

Krásný první Máj! Abyste si jej co nejvíce užili, přikládáme Vám níže seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno.

, ,

Užijte si Velikonoce!

Přejeme Vám krásné Velikonoce! Aby byly co nejvíce pohodové, přikádáme Vám seznam, jak mají naše prodejny otevřeno.

, , , ,

Znáte naše Hřebeny?

Makový, ořechový nebo s krémem? Ideální čas je ochutnat! Ke kávě Lavazza nyní za pouhých 5 Kč! Ta se stavte!

,

Relay miluje

Valentýýýýýýýýýn! Cestujete za svou láskou, nebo někým, na kom Vám záleží a nemáte dárek? Na vybraných prodejnách Relay na Hlavním nádraží v Praze pro Vás máme speciální nabídku! Když si koupíte libovolného plyšového medvěda, obdržíte valentýnskou dárkovou tašku ZDARMA! Tak se stavte a potěšte své blízké, nebo sami sebe jen tak 😉

, , , ,

Milujeme dobré skutky

I letos můžete ve vybraných prodejnách Relay pomáhat a podpořit dobrou věc – tentokrát koupí kalendáře SOS vesniček a podpořit tak organizaci, která již půl století pomáhá ohroženým dětem ke šťastnému dětství.

, , , ,

milujeme koblihy

Co nám vždy zvedne náladu a v takovém pošmourném zimním dni především? Kobliha s marmeládovou naplní! A navíc ji máme na vybraných prodejnách ke kávě Lavazza za 1 Kč! Tak se stavte!

, , , ,

Novinka AdeZ

Na vybraných prodejnách můžete od 1.12.2018 koupit nejnovější přírůstek do portfolia The Coca-Cola Company – značku rostlinných nápojů AdeZ. 

, , , ,

Den Válečných veteránů 11.11.2018

I letos podporujeme veterány! A Vy můžete také a to koupí květu vlčího máku od 1.11.2018 do 11.11.2018 v rámci akce Den válečných veteránů.

, , ,

Milujeme muffiny!

Ideální kombinace k podzimnímu dni? Za nás jednoznačně káva a muffin! Nyní navíc ve speciálním menu s kávou za 39 Kč – tak se stavte!

, , , , ,

28.9.2018 otevřeno x zavřeno

Vše nejlepší všem Václavům a krásný Den české státnosti! Níže Vám přikádáme seznam, jak mají naše prodejny otevřeno, kdybyste v tento sváteční den něco potřebovali. Tak si jej užijte!

,

Milujeme koláče! Libeřské koláče!

Už oste ho ochutnali? Jak se rozplývá na jazyku a je plný náplně, ač na to nevypadá? Navíc ho na prodejně Inmedio Thámova můžete mít ve výhodném menu! A pozor na  Relay 31012 Zlatý Anděl sice nedostanete Libeřský koláč s kávou, ale můžete si koupit 3 Libeřské koláče a zaplatit POUZE DVA aneb 2 + […]

, , ,

Už jste měli náš hřeben?

Máte chuť na něco sladkého? A co takový hřeben? Makový, ořechový nebo s krémem? Navíc ke kávě Lavazza úplně zdarma! Tak se stavte!

, , ,

Máte vsazeno?

Od září pro Vás máme příjemnou novinku – služby Sazky je nyní možné platit platební kartou na všech našich prodejnách (na kterých přijímáme platební karty 🙂 ). Tak se stavte a  třeba si i vsaďte!

, , , ,

Krásné červencové svátky!

Přejeme Vám krásné červencové svátky! Ať už si připomínáte Cyrila a Metoděje nebo upálení Jana Husa, nebo si prostě jen užíváte volných letních dnů, přikádáme Vám seznam se sváteční otevírací dobou našich prodejen, kdybyste něco potřebovali 🙂

, , ,

Milujeme koblihy!

Naše nejoblíbenější „pečivová klasika“? Kobliha!! A nyní navíc ke kávě Lavazza ZDARMA! Tak se stavte!

, , , ,

Krásný Den vítězství!

Přejeme Vám krásné výročí konce války! Níže najdete seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno. Tak se stavte a ten dnešní den si moc užijte!

, , , ,

Krásný první Máj!

Milujeme první Máj! A Vy? Abyste si jej co nejvíce užili, přikládáme Vám níže seznam, jak mají naše prodejny v tento sváteční den otevřeno.

Milujeme cestování!

Abychom Vám ušetřili každou chvíli, můžete od 1.2.2018 nově koupit jízdenky na vlaky LEO Express rovnou u nás! Třeba spolu s novinami a svačinou na cesty. Tak šťastnou cestu a užijte si cestování!

, , ,

Kalendář Klokánek Hostivice 2018

Děláte rádi dobré skutky? My taky!! A proto již tradičně prodáváme na vybraných prodejnách chartitativní kalendář „Klokánek“ jehož výtěžek půjde na Klokánek Hostivice. Jdete do toho s námi? Děkujeme! Kalendář můžete koupit na následujících prodejnách za 299 Kč a podpoříte tím dobrou věc!

, , ,

Relay má Lavazzu!

Relay jde s dobou a té velí káva! Proto si nyní můžete na vybraných prodejnách pochutnat na kávě Lavazza! Tak přijďte!

, , ,

Ke kávě croissant za 1 Kč!

Ať už jste se nechali strhnout vánočním shonem, nebo jen užíváte předvánoční atmosféru, můžete u nás využít skvělé nabídky – ke kávě dostanete croissant za pouhou 1 Kč! Tak si nechte chutnat! 🙂

, , ,

Každá 10 COSTA EXPRESS ZDARMA!

Sbíráš, sbírám, sbíráme! Sbírejte razítka i Vy a vychutnejte si svou 10. kávu Costa Express ZDARMA! Platí pro prodejny: Inmedio 51006 Thámova Karlín Praha 8 Inmedio 51010 Park Chodov Praha 4 Inmedio 51026 Kavčí Hory Praha 4 Inmedio 51034  Classic 7 Jankovcova Praha 7 1 minute 51025 NILE HOUSE Praha 8 1 minute 51036 Lighthouse, Jankovcova 1569/2c Praha 7 Kartičku pro razítka si vyžádejte u obsluhy.  

, , ,

Platba kartou

Platba kartou všude a za cokoliv? Sen? Ne! Novinka v Relay! Výjimku potvrzující pravidlo tvoří prodejny :